foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

ds           Przyzwyczailiśmy się już do świętowania różnych dni w roku kalendarzowym – Dzień Nauczyciela, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Pielęgniarki, Dzień Strażaka. Lubimy je obchodzić, czekamy na nie, składamy życzenia, dajemy kwiaty… Wśród tych popularnych świąt są też mniej znane o których istnieniu nawet byśmy nie pomyśleli. W naszej szkole obchodziliśmy w ostatnim czasie Dzień Geografa i Dzień Sekretarki. Z tej okazji Samorząd Szkolny przybył z życzeniami i drobnym upominkiem. Łatwo nie było, ponieważ prezent trzeba było zdobyć rozwiązując quiz tematyczny. Panie wykazały się kompetencją w swojej dziedzinie, gdyż wyśmienicie odpowiedziały na zadane pytania i tym sposobem stały się posiadaczkami słodkich pralin i osobliwego biletu lotniczego. Jeszcze raz w imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy za ogromne zaangażowanie włożone w wykonywanie swojego zawodu i życzymy dalszych sukcesów.


S.U.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony