foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

            Zgodnie z informacją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2018/2019 zakończą się 19.VI.2019r. Tego dnia uczniowie odbiorą świadectwa ukończenia klasy.

Uroczystośc zakończenia roku szkolnego rozpocznie się o godzinie 9:00.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony