foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

         Zapraszamy do lektury kolejnego numeru gazetki szkolnej „My o Nas”. Jak zawsze relacjonujemy w nim ważne szkolne wydarzenia – takie jak Dzień Otwartych Drzwi, wycieczka uczniów biorących udział w zajęciach Biura Podróży, działania uczniów w ramach Światowego Dnia Wody, czy też wypuszczenie baloników przez klasy maturalne. Nie zapominamy również o sukcesach naszych uczniów – tym razem piszemy o sukcesie Marcela oraz Filipa. Polecamy wszystkim świetny wywiad z Panią Emilią Szpiech, który z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przeprowadziła nasza dziennikarka Marcelina. Poruszamy również tematy związane z nietypowymi świętami – takimi jak Dzień Bezdomnych Zwierząt, Dzień Czekolady, Dzień Bez Makijażu oraz dzień Bez Śmiecenia.
I tradycyjnie zachęcamy do lektury – Alicja poleca kolejną ciekawą książkę. Jaką? Sprawdźcie sami w naszej gazetce!

Nowy numer gazetki dostępny jest >>>tutaj<<<


Redakcja

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony