foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

IMG 0515           Dziś, 14. czerwca grupa uczniów z naszej szkoły przystapiła do egzaminu ECDL (ang. European Computer Driving Licence). Egzamin ten pozwala uzyskać dyplom potwierdzający nabycie przez ucznia podstawowych umiejętności posługiwania sie komputerem osobistym. Idea Certyfikatu Umiejętności Komputerowych wyszła na przeciw wymaganiom pracodawców. Jest bowiem jednolitym i obiektywnym miernikiem umiejętności zatrudnionych bądź też zatrudnianych pracowników. Miernik ten jest niezależny od miejsca zdobycia umiejętności, od ukończonych kursów czy też wykształcenia. Pracodawca, zatrudniając posiadacza Certyfikatu Umiejętności Komputerowych, ma pewność, że jego pracownik będzie efektywnie wykorzystywał możliwości jakie niesie sobą technologia informatyczna. 

Egzamin rozpoczął sie o godzinie 8:00.

Możliwość przystąpienia do egzaminu wynika z odbycia kursu informatycznego realizowanego w ramach projektu "Wiem więcej, mogę więcej". Kolejna grupa uczniów przystąpi do egzaminu w przyszłym roku.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony