foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

20190515 113557            Pończocha czy rajstopa – kto by się tam zastanawiał nad tym atrybutem damskiej garderoby. A jednak tego dnia uczniowie (głównie panowie) musieli powalczyć z nimi i zmierzyć się z tym problemem. Bo choć cienka i delikatna, to jednak stawiała opór i zmieniała oblicze nie do poznania (o fryzurze nie wspominając). Samorząd Uczniowski zorganizował tego dnia konkurs, a bohaterką była właśnie rajstopa i jej dziwne działanie. Było fajnie, śmiesznie i były nagrody – jak zwykle ;)
Nikt nie przegrał, wszyscy dobrze się bawili. Można śmiało powiedzieć: małe a cieszy.


Do zobaczenia w kolejnych konkursach S.U.!!!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony