foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

20190610 104549        Dzień 9 czerwca na stałe zagościł już w kalendarzu jako Dzień Księgowego. To dzień, w którym oczy społeczeństwa zwrócone są w stronę tej profesji, a Stowarzyszenie Księgowych w Polsce nagradza zasłużonych buchalterów. W naszej szkole również obchodziliśmy to ciekawe święto. Do naszej księgowej - Pani Marioli Bielskiej przysłano tajemniczy bilet, lecz aby go otrzymać musiała rozwiązać 3 zadania. Pierwsze z nich polegało na wymienieniu trzech rodzajów PIT'ów, w drugim Pani Księgowa musiała podać obecny wiek przejścia na emeryturę, trzecie zaś zadanie polegało na obliczeniu jaki procent uczniów stanowią dziewczyny w naszej szkole. Pani Mariola wzorowo poradziła sobie z zadaniami, za co została nagrodzona biletem oraz małymi słodkościami. Życzymy jej wielu sukcesów, cierpliwości oraz dużo uśmiechu.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony