foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

kajakiWakacje tuż, tuż. A skoro oceny wypracowane i jest mały czas na wytchnienie to może trochę ruchu, wody, słońca i miłego towarzystwa?


13 czerwca klasa 2T i kilku chętnych z 2A spędziło czas na trasie spływu kajakowego Krupski Młyn – Żędowice. Pogoda dopisała, sił starczyło ale przede wszystkim był to piękny czas na wypoczynek, odskocznię od nauki i podziwianie piękna przyrody w obrębie Natury 2000.
Co niektórzy zażyli pierwszej kąpieli i schłodzili się w spokojnej wodzie. A po wszystkim …. coś dla ciała czyli gril z pysznościami. Miło było pobyć ze sobą, pogadać, spojrzeć na niebo, zamarzyć.
Wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi z opalenizną na przywitanie lata i kolejnymi planami na wakacje. Już nie można się ich doczekać więc witaj upragniona labo !


D.N.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony