foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

           Wakacje mają to do siebie, że mamy dużo wolnego czasu i nigdzie nie musimy się spieszyć. Proponujemy wykorzystać go na lekturę ostatniego w roku szkolnym 2018/19 numeru szkolnej gazetki "My o Nas". Tradycyjnie zamieszczamy w nim relacje z ważnych szkolnych wydarzeń (wycieczki klasowe, egzaminy FCE i ECDL, szkolne uroczystości). Proponujemy też kilka tematów lekkich (jak np. Dzień Sąsiada, Dzień Stylizacji Paznokci), ale również "smakowitych" (ciekawy artykuł o sushi), jak i trudnych (związanych z ochroną środowiska). Polecamy też na wakacjach odwiedzić nietypowe, ale bardzo ciekawe muzea, a także "zaglądamy" do naszych redaktorów - absolwentów (przeczytajcie czym się teraz zajmują). Na koniec polecamy ciekawy film. Życzymy przyjemnej lektury!

Redakcja

Zapraszamy do lektury

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony