foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

Uczniowie ZSP w Zawadzkiem, którzy złożyli deklarację na egzamin maturalny poprawkowy będą go zdawali zgodnie z harmonogramem matur w CKZiU w Strzelcach Opolskich (20 sierpnia 2019 roku o godzinie 9.00)

Przypominamy, że na egzamin należy zgłosić się z dowodem osobistym na pół godziny przed wyznaczoną godziną.  

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony