foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Dzisiaj otrzymaliśmy ostateczne wyniki zdawalności matury.

W szkole zdawalność wyniosła 91,6%.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego zdali maturę w 100% a w Technikum 75% uczniów zdało maturę.

Dodajmy tylko, że w województwie opolskim maturę zdało 86,9% uczniów

Wszystkim naszym absolwentom GRATULUJEMY wyników

 

Zdawalność egzaminu

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony