foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

IMG 20191004 130049Wyjechaliśmy drugiego października o 06:30 z Zawadzkiego do Żabnicy i dalej na Halę Boraczą do pensjonatu Pana Tadeusza. Pojechali siatkarze i siatkarki z ZSP w Zawadzkiem pod opieką trenera Marka Kota i Kamila Zalewskiego.

Naszym celem i zadaniem było podniesienie ogólnej wytrzymałości fizycznej uczniów oraz podziwianie piękna Beskidu Żywieckiego październikową, jesienną porą. Beskid Żywiecki to drugie co do wielkości pasmo górskie w Polsce, należy do Karpat Zachodnich. Poprawialiśmy kondycję fizyczną na Hali Boraczej i Lipowskiej. Byliśmy na Rysiance i Hali Miziowej. W trzy dni przeszliśmy 52 km.

Sportowcy z ZSP

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony