Czy znasz te skróty? Monitory: CRT, LCD, OLED, matryce: TN, VA, IPS. Uczniowie klasy drugiej o specjalności technik informatyk poznają budowę monitorów nie tylko w teorii. Korzystając z dostępnych narzędzi serwisowych mieli okazję poznać budowę oraz zasadę działania monitorów LCD. Lampa CCRT, kontroler monitora, inwerter, matryca czy moduł światła tylnego nie są już obce naszym informatykom.

 

m1 m2 m3

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony