foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za zachowanie bezpieczeństwa i pozostawanie w domach.

Jesteśmy wdzięczni za pracę zdalną. Dziękujemy za współpracę z nauczycielami podczas pracy na odległość od 12 marca. Nie zawiedliście naszego zaufania. Wasze prace, referaty, zrealizowane zadania i projekty jakie otrzymujemy drogą elektroniczną świadczą, że poważnie traktujecie swoją przyszłość i jesteście nastawieni na rozwój.

Drodzy rodzice. Dziękujemy za wsparcie swoich dzieci i zrozumienie sytuacji. Nauczyciele dokładają wszelkich starań by zrealizować podstawę programową. Jednocześnie rozumiemy wszystkie kłopoty i problemy w jakich są nasze rodziny. Obecnie najważniejsze jest bezpieczeństwo, zachowanie zdrowia i oczekiwanie, że ten stan zmieni się w krótkim czasie a my sami nie będziemy stanowili zagrożenia dla innych.

W dniu dzisiejszym poinformujemy jeszcze o szczegółach i istotnych zmianach wynikających z ROZPORZĄDZENIEM  MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2020 r.  a dotyczących organizacji pracy w ZSP w Zawadzkiem.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

ZSP w Zawadzkiem

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony