Informujemy, że każdy uczeń naszej szkoły otrzyma poprzez eDziennik login i hasło dostępu do materiałów publikowanych w serwisie epodreczniki.pl.

Platforma będzie również służyła do wymiany danych/publikacji na linii uczeń/nauczyciel.

Prosimy o aktywowanie konta zgodnie z załączoną instrukcją. Publikujemy instrukcję aktywacji konta ucznia oraz nauczyciela.

 

UCZEŃ

NAUCZYCIEL

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony