foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
 
Nauczanie zdalne w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem prowadzone jest od pierwszych dni kiedy szkoły w Polsce zostały zamknięte. Nauczyciele wykorzystują różne narzędzia do nauki zdalnej. Jedną z aplikacji jest Microsoft Teams gdzie uczniowie m.in. Technikum Informatycznego spotykają się regularnie i zgodnie z planem lekcji gdzie mogą porozmawiać ze swoim nauczycielem i rozwiać wątpliwości związane z temate
   MWSnap351MWSnap352MWSnap347

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony