foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Maa PanewPandemia trwa, nie pozwala nam jeszcze na normalną naukę w klasie i spotkania w grupie. Lekcje nadal odbywają się na platformie Teams. Ale indywidualnie możemy się przecież udać na spacer lub przejażdżkę rowerową. I takie zadanie otrzymali  niedawno uczniowie klasy 1Ap od swojej nauczycielki geografii. Zapytacie pewnie – „co ma wspólnego spacer, czy jazda na rowerze z geografią”? Otóż uczniowie klasy 1Ap realizują obecnie na lekcjach geografii  materiał związany z wpływem różnych procesów na zmiany powierzchni Ziemi. Na jednej z ostatnich lekcji zajmowaliśmy się działalnością rzeki. Celem „wyprawy” miało być sfotografowanie jakiejś formy terenu utworzonej przez Małą Panew lub Bziniczkę. A takich form można w dolinach tych rzek zauważyć wiele – są to np. meander, łacha meandrowa, łacha śródrzeczna, czy  wysoki brzeg erodowany przez rzekę. Z zadania uczniowie wywiązali się wspaniale przysyłając piękne zdjęcia. Dowiedli tym samym, że uważnie uczestniczyli w lekcji i są wnikliwymi obserwatorami otaczającego nas krajobrazu!!!

Zresztą zobaczcie sami (zdjęcia w galerii)

BG

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony