foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

Informujemy, że od 1 czerwca mogą w szkole odbywać się konsultacje dla uczniów. W miarę konieczności nauczyciele będą zapraszać na takie zajęcia uczniów, ale wyłącznie za pisemną zgodą rodziców na  wyznaczony dzień i godzinę.  Prosimy jednocześnie zapoznać się wytycznymi GIS, MZ, MEN w sprawie zasad bezpieczeństwa ucznia w szkole.

pobierz zgodę (doc)

pobierz zgode (pdf)

Wytyczne

Szczegółówe wytyczne - w zalezności od typu zajęć - są dostępne w szkole na tablicy ogłoszeń!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony