foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
Informuję, że wszystkim maturzystom zostały przekazane (pocztą elektroniczną) szczegóły organizacji matury w ZSP w Zawadzkiem. Proszę o dokładne zapoznanie się z załącznikami.
Jeżeli ktoś nie otrzymał informacji proszę o kontakt mailowy.
 
Zdzisław Żuchowski
Dyrektor
ZSP w Zawadzkiem

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony