Niechaj Wielkanocne życzenia pełne wiary, nadziei i miłości przyniosą

 każdemu radość zarówno w święta jak i w przyszłości.

Życzymy:

Radosnej Wielkanocy i smacznego jajka,

cudownych chwil i dyngusa w świąteczny poranek,

wiosennego Słońca,

promiennego uśmiechu.

 

Dużo zdrowia, radości i spokoju w rodzinnym gronie!

 

Dyrekcja, Pracownicy i Uczniowie

Zespołu Szkół Ponadpodstawowych

w Zawadzkiem

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony