Po rocznej przerwie znowu ruszyły balony maturalne z Zawadzkiego w świat. Tym razem poleciały wysoko i poszły! Jak zwykle - na wschód. I oto jest pierwszy meldunek. Pan Sławek przyjechał na swoje ranczo do Wesołówki, gmina Tarłów w województwie świętokrzyskim, prawie nad samą Wisłą i patrzy… A tu balon z Zawadzkiego czeka na Niego. Pan Sławek niezwłocznie zadzwonił na podany na baloniku numer i mamy Go: Michał T08! Twój statek wylądował

Gdybyś, Michał, chciał podziękować Panu Sławkowi osobiście i wybrałbyś się pieszo, to weź zapas na 54 godziny marszu (od 262 do 273 kilometrów w zależności od opcji trasy). Autem to ciut dalej, ale wiele krócej czasowo – ok. 280 km jazdy w ok. 4 godziny. Najlepiej polecieć w linii prostej helikopterem – 237 kilometrów.

Panu Sławkowi dziękujemy serdecznie za informację i czekamy na kolejne meldunki… średnio znajdujemy nieco ponad 10 % balonów. Czyli 3 – 4 powinny się znaleźć…. Trzymamy kciuki i czekamy.

 

Strona baloników maturalnych

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony