foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

lampiony

 

Jesień to czas spadających liści, owoców i pomarańczowych dyń, które świetnie sprawdzają się w kuchni i jako ozdoby domu lub ogrodu. A może by tak poszaleć i wykonać dyniowe lampiony?

Konkurs na taki właśnie lampion odbył się pod koniec października i połączył i tych, którzy interesują się ogrodnictwem, i tych z artystyczną duszą, i takich, którzy interesują się kulturą krajów anglojęzycznych. Było więc pomarańczowo i bardzo dyniowo. Wszyscy dobrze się bawili i nie brakowało emocji. A kto zwyciężył? Niezależna komisja przyznała dwie nagrody: dla klasy 3Ag i 4T. Nagrody już w drodze …Gratulujemy wygranych a wszystkim dziękujemy za udział !

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony