foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Wracamy (po miesiącu) – z nowymi, ciekawymi tematami, pod przewodnictwem nowego redaktora naczelnego i ze świeżymi siłami. Do naszego zespołu redakcyjnego dołączyły 3 nowe koleżanki z klasy 1A– Karolina, Julia i Małgorzata. Młode redaktorki zadebiutowały ciekawym ujęciem tematów, którymi się zajęły. A jakie to tematy? Przeczytajcie sami! Jak zwykle gorąco zachęcamy do lektury nowego numeru.

Redakcja

Pobierz gazetę

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony