foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Każdy, kto posiada większe lub mniejsze umiejętności muzyczne może spróbować swoich sił w nowym miejscu stworzonym przez Samorząd Uczniowski – w kąciku muzycznym. Zachęcamy do korzystania z tej propozycji. Mamy nadzieję, że będzie to prawdziwa frajda i okazja do rozwijania artystycznych pasji. Kto wie, może narodzi się nowy talent lub muzyczny band?      

Zapraszamy do muzykowania !

kacik muzyczny

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony