foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

CzG2

 

Serdecznie zapraszam do udziału w tegorocznej akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Czerwonokrzyska Gwiazdka”, która odbędzie się w naszej szkole w dniach od 1 – 10 grudnia. Żywność trwałą np.: kasze, makarony, cukier, mąkę, konserwy oraz słodycze można przynosić w tych dniach do pracowni nr. 15 lub do swojego wychowawcy. Z zebranych rzeczy, jak co roku zostaną przygotowane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących. Zachęcam gorąco do udziału.

 Opiekun SK PCK

CzG 1

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony