foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

montaz2         Dzisiaj uczniowie klasy 1 technikum informatycznego zdobywali kolejne umiejętności z zakresu montażu, naprawy i rozbudowy komputerów osobistych.
Na warsztat poszły laptopy które mocno się grzały podczas pracy. Dwie drużyny miały za zadanie zdiagnozować problem w działaniu sprzętu.
Problem tkwił w sercach komputerów dlatego konieczny był prawie całkowity demontaż podzespołów aby dostać się do procesora i m.in. na nowo nałożyć pastę termoprzewodzącą czy wyczyścić zakurzone elementy. Cała praca wymaga dużo umiejętności, skupienia i czasu. Prace nadal trwają .... ale już widać efekty :)

 

W galerii kilka zamieszczamy kilka zdjęć z zajęć. Zapraszamy do oglądania.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony