foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Drodzy czytelnicy!

my o nas

Oddajemy do Waszch rąk specjalny – świąteczny numer gazetki „My o Nas”. Jest on w całości poświęcony tematyce Świąt Bożego Narodzenia. W naszych artykułach poruszamy zagadnienia  na pewno Wam już znane, jak świąteczne tradycje, potrawy wigilijne, czy też znaczenie Świąt Bożego Narodzenia dla katolików. A tak przy okazji – warto się zastanowić, czy tradycje, których przestrzegamy nie są tylko pustymi gestami (polecamy felieton „Czy znajdzie miejsce w Polsce?”). Przynosimy również garść informacji na tematy mniej znane. Zachęcamy Was do poczytania o tym, jak spędza święta rodzina królewska, jak wygląda Boże Narodzenie w innych religiach i czy wszędzie na świecie można je obchodzić. Spróbujcie upiec na krówkę – bananówkę (przepis znajdziecie w gazetce), rozwiążcie bożonarodzeniowy quiz, a na końcu… przeczytajcie świąteczne życzenia (ostatnie strony gazetki). Może i Wam ktoś je przesłał za naszym pośrednictwem? My również życzymy wszystkim czytelnikom radosnych i błogosławionych Świąt!

Pobierz nowe wydanie gazetki                                                                                                Redakcja „My o Nas”

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony