foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

logo PCK

W dniu 10 grudnia zakończyliśmy w szkole zbiórkę żywności i słodyczy w ramach akcji PCK „Czerwonokrzyska Gwiazdka”. 14 grudnia zebrane produkty (a było ich naprawdę bardzo dużo) zostały przewiezione do Zarządu Rejonowego PCK w Opolu. Na miejscu, w trakcie ich przekazywania zobaczyłam zaskoczenie w oczach osób, które je odbierały i usłyszałam słowa, które podsumowują tegoroczną zbiórkę: „ale akcja”. Z zebranej żywności zostaną przygotowane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących.

                W imieniu obdarowanych i swoim składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy dołączyli się do zbiórki. Już kolejny raz okazaliście wielkie serca i zrozumienie na potrzeby innych.

                Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę dużo radości, spokoju i zdrowia.

Opiekun SK PCK

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony