foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

XXXVII edycja Olimpiady Wiedzy Ekologicznej przed nami. Zapraszamy wszystkie zainteresowane ekologią osoby do zmierzenia swoich wiadomości w etapie szkolnym, który odbędzie się 10 stycznia o godzinie 10. 00 w pracowni biologii lub online.

OWE cieszy się od lat największą popularnością uczniów wśród 53 przeprowadzanych olimpiad w Polsce. Pytania obejmują szeroki zakres wiadomości ekologicznych, geograficznych oraz związanych z wiedzą ogólną o zdrowiu, profilaktyce chorób, prawnych i samorządowych. Uczniowie naszej szkoły biorą w niej udział już od 1996 roku.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa możliwe jest u p. M. Kądziołki - na MS Teams do 23XII 2021r.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony