mlegitymacja 1Samorząd Uczniowski z dużą pomocą pana Dyrektora uruchomił dla uczniów naszej szkoły mLegitymację, czyli mobilną wersję legitymacji szkolnej, którą każdy uczeń może mieć w telefonie. Wygodne? Pewnie! Często podróżujesz? Korzystasz z komunikacji publicznej? Jesteś kinomanem? Wszędzie tam, gdzie można dostać zniżkę, korzystanie z mLegitymacji ułatwi Ci życie. Zapominasz o dokumentach, ale telefon masz zawsze przy sobie? To idealne rozwiązanie dla Ciebie!

mLegitymacja to uzupełnienie fizycznej (papierowej) legitymacji szkolnej – cyfrowa kopia, wyświetlana w smartfonie.

mLegitymacja może być wystawiona chętnemu uczniowi na wniosek jego rodziców. Wniosek składa się w sekretariacie szkoły.

 Aby korzystać z mLegitymacji, uczeń musi pobrać na swój telefon bezpłatną aplikację rządową   mObywatel.

Mobilną legitymację może otrzymać każdy uczeń, któremu wcześniej wydano tradycyjną wersję dokumentu – jest ona tylko kopią. W przypadku utraty ważności „tradycyjnej” legitymacji mobilna wersja dokumentu będzie unieważniana. Szkoła będzie mogła unieważnić dokument także w przypadku utraty mLegitymacji – z powodu np. uszkodzenia, niepoprawnego działania, czy zgubienia urządzenia mobilnego, w którym była przechowywana.

Dokumenty potrzebne do otrzymania takiego mobilnego dokumentu – do pobrania na stronie szkoły.

Samorząd Uczniowski zachęca do korzystania z takiej opcji. Bądź mobilny!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony