foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

gdzie jest wiosna

Zima w tym roku zdaje się być bardzo łaskawa. Tu i ówdzie można już zauważyć kwitnącą leszczynę, czy rozbijające się bazie, a coraz bardziej słoneczne dni zachęcają do aktywności fizycznej. Poszukajcie więc na spacerze, przejażdżce rowerowej, czy w trakcie joggingu pierwszych śladów wiosny. Zróbcie zdjęcie i prześlijcie je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane w najbliższym numerze gazetki szkolnej „My o Nas”, a wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie otrzymają punkty do zachowania. Na zdjęcia czekamy do 21 marca.

                                               Redakcja gazetki

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony