MOM

 

W piątek 04.03.2022 w etapie wojewódzkim LIV Małej Olimpiady Matematycznej brał udział uczeń klasy 4T - Mikołaj Pamuła. Oczywiście najpierw musiał przejść przez etap szkolny tego konkursu, na którym uzyskał najlepszy wynik. Finał olimpiady odbył się na Uniwersytecie Opolskim. Uczniowie przez trzy godziny zmagali się z zadaniami nietypowymi i o podwyższonym stopniu trudności.

  Zwycięzca może być tylko jeden, a wiadomo, że matematyka jest królową nauk, a więc wymagania na najwyższym „ królewskim” poziomie. Mamy jednak świadomość, że już udział w finale jest wyróżnieniem i świadczy o uzdolnieniach, o których marzy niejeden maturzysta.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony