foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

8 marca, jak co roku, Samorząd Uczniowski świętował Dzień Kobiet. Tym razem oprócz tradycyjnych słodkości i życzeń była też loteria, w której wzięły udział wszystkie uczennice naszej szkoły, czyli … 55 dziewcząt. A potem nastąpiło losowanie i …. emocje sięgnęły zenitu!

Wygrane losy to 32, 46 i 54. Szybko udało się ustalić zwyciężczynie, a nagrody to bony upominkowe do popularnej sieci drogeryjnej. Mamy nadzieję, że upominki sprawiły dużą przyjemność i podkręciły pozytywne samopoczucie - nie tylko z okazji tego święta.

Na zdjęciach nasze laureatki!

A Samorząd Uczniowski jak zwykle zachęca do wspólnej zabawy i udziału w jego akcjach !!!

DK1DK3DK2

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony