Tomek olimpiada

 

Reprezentantem naszej szkoły był uczeń klasy 2a- Tomasz Szyguda. Musiał zmierzyć się z pytaniami związanymi z udzielaniem pierwszej pomocy, ekologii, promocji zdrowego stylu życia i historii PCK. Test nie był łatwy. W etapie tym tylko jeden uczeń z najlepszym wynikiem zostaje laureatem i uczestniczy w eliminacjach okręgowych. Życzymy Tomkowi, by w kolejnych edycjach olimpiady udało mu się dotrzeć aż do etapu centralnego!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony