22 marca 2022 uczniowie naszej szkoły brali udział w zmaganiach biologicznych związanych z występowaniem barw w świecie przyrody. Ciekawe pytania dotyczące flamingów, aksolotli, różowych noworodków delfinów, jak również nietypowego wykorzystania buraczków sprawiły sporo kłopotu. Ogólna wiedza biologiczna ściśle wiąże się z sytuacjami z życia codziennego. Będziemy czekali na wyniki…

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony