foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Turbolandeskunde

 

W dniu 25.03.2022 roku odbył się szkolny etap cyklicznego konkursu z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych „Turbolandeskunde”. Tegoroczna edycja dotyczyła Niemiec.

Do konkursu zgłosiło się 10 uczestników, którzy w ciągu 1,5 godziny odpowiedzi na 100 pytań testowych.

Trzy pierwsze miejsca zajęli: Fabian Osak z klasy 3AP, Hanna Elektorowicz z klasy 2A i Julia Kinel z klasy 1A. Te trzy osoby, tworząc drużynę, będą reprezentowały naszą szkołę na kolejnym etapie konkursu w Opolu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony