foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

          Dnia 31.03 uczniowie technikum informatycznego naszej szkoły otrzymali informację o wynikach ostatniego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie - egzaminu EE09. Z radością informujemy, ze podobnie jak w poprzednich latach uczniowei naszej szkoły spisali się znakomicie osiągając średnie wyniki znacznie lepsze od wojewódzkich i krajowych. Egzamin zdało 12 z 16 uczniów, co stanowi 75%. W porównaniu do średniej wojewódzkiej (46%) oraz krajowej (58%) wynik uczniów naszej szkoły prezentuje się bardzo dobrze.

Warto zaznaczyć, że pierwszy z egzaminów (EE.08), do którego przystąpili nasi uczniowie po zakończeniu nauki w klasie 3, był zdany przez 100% uczniów klasy. Wynik ten był również zdecydowanie lepszy od średnich wojewódzkiej i krajowej.

Gratulujemy !!

egzaminy2022

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony