foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

Drodzy czytelnicy!

MyKiedy na zebraniu zespołu redakcyjnego planowaliśmy tematykę tego numeru nikt z nas nie myślał, że od 24 lutego przyjdzie nam żyć w cieniu wojny za naszą wschodnią granicą. I mimo tego, że wcale tego nie planowaliśmy, również ten temat poruszamy. Planowaliśmy za to artykuł o zasadności stosowania kary śmierci – jakże staje się on aktualny w cieniu potwornych zbrodni dokonanych przez Rosjan w Ukrainie, o których donoszą media. Mimo tych smutnych i trudnych dni sięgnijcie po nowy numer naszej gazety. Proponujemy Wam wiele ciekawych artykułów, publikujemy też wyniki konkursów -  fotograficznego ogłoszonego przez redakcję oraz przeprowadzonego z okazji Dnia Języka Ojczystego. Kto wygrał? A to już sprawdźcie sami. Zapraszamy do lektury!

Redakcja

Pobierz nową gazetkę

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony