smoklasici

 

Poniedziałkowy poranek rozpoczął się spotkaniem z liczną grupą uczniów z Kielczy i Żędowic. Celem ich wizyty było zapoznanie się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Po krótkim spotkaniu z dyrektorem młodzież została podzielona na grupy, które udały się do pracowni przedmiotowych. Osoby zainteresowane informatyką miały zaplanowane dłuższe zajęcia z panem M. Franczakiem. Pozostali mieli możliwość skorzystania z krótkich zajęć przygotowanych przez młodzież naszej szkoły i nauczycieli. Udali się kolejno do pracowni chemii, biologii i języka angielskiego. Brali udział w doświadczeniach chemicznych, przyrodniczych związanych z pytaniem „Co było pierwsze – jajko, czy kura?” oraz językowych. W pracowni j. angielskiego zapoznali się ze sposobem składania flagi amerykańskiej, mieli też możliwość konwersacji w języku angielskim. Mamy nadzieję, że zajęcia się podobały i liczymy, że liczna grupa weźmie pod uwagę naszą ofertę.

Do zobaczenia we wrześniu!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony