2       Dnia 28 maja na Orliku w Zawadzkiem przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych miał odbyć się turniej mini piłki ręcznej, który z powodu złych warunków atmosferycznych został zorganizowany na Hali Sportowej. Zawody były przeprowadzone z projektu "Kocham ręczną na Orliku", którego celem jest propagowanie tej dyscypliny wśród najmłodszych. Projekt ten jest przedsięwzięciem ogólnopolskim realizowanym przez Fundację Orły Sportu. Rozgrywki dotyczyły dzieci z klas III i IV szkół podstawowych, natomiast dla młodszych były przewidziane także zabawy tzw. skill challenge polegające na zmaganiach w 4 konkurencjach: rzuty do bramki (z matą celowniczą), rzuty na odległość, slalom między pachołkami oraz tor przeszkód z użyciem pachołków. Na turniej przybyło pięć drużyn. Najlepszy zespół z kategorii chłopców (Kolonowskie) i dziewczynek (Jemielnica) awansowały do kolejnego etapu na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy i zapraszamy w kolejnym roku.


K.P.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony