foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

Karolina A13

W końcu…. W końcu jest meldunek o odnalezionym baloniku… Co za dziwaczny rocznik. W ubiegłych latach meldunki o balonikach przychodziły już w dniu odnalezienia. W tym natomiast pierwszy mamy dopiero 3 maja. Blisko pięć dni po wypuszczeniu! Co to były za nerwy w sekretariacie, że jeszcze nic nie wiadomo… Ale w końcu jest! Jest! W tym roku balony poleciały na południe. Oto co napisała Pani Ania:

 

Droga ZSP i Karolino,
Moi rodzice w dniu wczorajszym znaleźli balon w lesie w Zabrzu mniej więcej w tej lokalizacji
https://maps.app.goo.gl/Dr6eJmcYoaFn1TkG6. Moi rodzice nie posługują się mailem, jednak poczuli radość z powierzonego zadania oraz to, że muszą dać Wam znać, bo wiadomość znalazła adresata, a Tobie Karolino wróży zdaną maturę.

Życzymy szczęścia i pozdrawiamy

 

Dziękujemy Pani Annie i życzymy wszystkiego najlepszego w życiu. Podobnie życzymy szczęśliwym znalazcom balonika, rodzicom Pani Anny. Balon przeleciał w linii prostej blisko 43 kilometry. To jest blisko Huty Pokój, którą kupił i unowocześnił w XIX wieku nasz hrabia Renard. Obie huty, nasza w Zawadzkiem i tamta w Rudzie Śląskiej były ze sobą ściśle związane przez blisko 70 lat. A teraz w te okolice balon Karoliny poleciał... Takie coś....

 

Zapraszamy na stronę baloników maturalnych

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony