foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

OpoleW opolskim amfiteatrze - NCPP w ostatni piątek kwietnia odbyło się podsumowanie projektu "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy". Był to projekt o wartości 42 milionów złotych. Dzięki niemu 7 tysięcy uczniów szkół zawodowych znalazło miejsca stażu lub praktyk, a prawie tysiąc przedsiębiorców otwarło swoje firmy dla młodych ludzi. Zyskali również uczniowie naszej szkoły. Uczestniczyli w:

* certyfikowanych kursach i szkoleniach,

* czterotygodniowych stażach uczniowskich,

* wyjazdach studyjnych do RZWPE w Opolu,

* wyjeździe na targi 3D do Kielc.

Otrzymaliśmy również doposażenie szkoły w sprzęt do realizacji przedmiotów zawodowych.

Ta duża impreza zorganizowana dla wszystkich szkół kształcących uczniów w klasach zawodowych (zarówno technicznych jak i branżowych) została otwarta przez Marszałka Województwa Opolskiego - Andrzeja Bułę i Lesława Tomczaka - dyrektora Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji. W czasie imprezy zostały wręczone nagrody laureatom kilku konkursów. Wystąpili: uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Specjalnych w Krapkowicach, zespół "Dopamina" oraz Roksana Maruska i Milena Wójcik z Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim.

      Atrakcją wieczoru był występ Dawida Kwiatkowskiego oraz Jędrzeja Skiby z Sonią Hornatkiewicz. Młodzież i ich opiekunowie bawili się wyśmienicie.

                                                                                                                                     MK

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony