foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

 

20190607 095647I kolejny szczęśliwy dzień za nami. Tym razem Samorząd Uczniowski postanowił sprawić niespodziankę naszym informatykom. Musieli jak zwykle wypełnić zadania aby otrzymać niespodziankę, czyli coś słodkiego i tradycyjny bilet lotniczy. Czy im się udało? Chyba tak, bo komisja sprawdzająca wiedzę nie miała zastrzeżeń, a bilet i wyjazd przyjęty został entuzjastycznie. Czy czekają nas kolejne ciekawe propozycje? Pewnie tak, więc bądźcie cierpliwi, a na pewno kolejne wypady i bilety zostaną wręczone.

S.U.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony