foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
Katarzyna Czochara – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych w województwie opolskim do udziału w Wojewódzkim Konkursie Literackim poświęconym Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu.
Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie listu otwartego „Co chciałbyś/chciałabyś powiedzieć Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, za co chciałbyś/chciałabyś podziękować Prymasowi Tysiąclecia”. Konkurs ma charakter wojewódzki.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony