foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem


orlos             W poniedziałek 23.09.2019r. w kinoteatrze w Zawadzkiem o godzinie 16:30 planowane jest spotkanie ze znanym i lubianym dziennikarzem telewizyjnym - Maciejem Orłosiem.
           Dziennikarz przez 25 lat prowadził Teleexpress, był aktorem i prowadzącym program Oko w oko i A to Polska właśnie! Prowadził magazyny kulturalne Trochę Kultury, Pociąg do kultury, Cooltura, Przyjaciele. Przez kilka lat podawał wyniki polskiego głosowania podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Z Anną Karną przygotował i prowadził program turystyczny Nie ma jak Polska.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony