bruksela           Brzmi interesująco gdyby nie fakt, że wyjazd do Brukseli to ….... taki trochę fake news! Z okazji Międzynarodowego Dnia Demokracji (15 września) Samorząd Uczniowski przygotował kolejną niespodziankę dla nauczyciela historii i wos-u. Pan Baron otrzymał bilet lotniczy właśnie do Brukseli, do Parlamentu Europejskiego. Zgodnie z tradycją najpierw obdarowany odpowiedział na pytania konkursowe a potem …. to już tylko pakować walizki i w drogę! Pytania dotyczyły oczywiście tematu demokracji i Unii Europejskiej z przymrużeniem oka.
            Wiemy z pewnego źródła, że pomimo możliwości pozostania zagranicą dłużej, nauczyciel postanowił wrócić, gdyż obowiązki przede wszystkim. A następne okazje do wygrania biletów ufundowanych przez biuro podróży naszego samorządu już wkrótce!

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony