foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem


           Jesteś aktywny, masz duszę społecznika albo po prostu lubisz pracować z ludźmi? To znaczy, że nasza szkoła jest właśnie dla Ciebie. Tutaj będziesz miał okazję rozwinąć skrzydła i zrobić coś dla braci uczniowskiej. Samorząd Uczniowski ma w naszej szkole bogatą tradycję i jedno się nie zmieniło – fakt, że skupia wokół ludzi chętnych do pracy i działania.
A program działań jest różnorodny i dotyczy sfer nie tylko edukacyjnych ale i rozrywkowych. Samorząd wspiera projekty uczniowskie, organizuje imprezy okazjonalne, zbiera surowce wtórne, sponsoruje nagrody dla uczniów. Ten „lokalny rząd” reaguje na wszelkie propozycje uczniów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Jeśli więc widzisz siebie w tak doborowym gronie ludzi z polotem i fantazją – zapraszamy!!!
           W obecnym roku szkolnym 2019/2020 Samorząd jak zwykle realizuje swoje akcje związane ze zbiórką makulatury, plastikowych nakrętek i pieczeniem ciast. Ponadto w harmonogramie pracy są też okazjonalne imprezy i comiesięczne gazetki z ciekawymi tematami. Szczegóły dotyczące terminów poszczególnych akcji są udostępnione w gablocie Samorządu Uczniowskiego.

Tak więc czekamy na włączenie się do naszej działalności ale też oczekujemy na nowe wyzwania i pomysły z Waszej strony. Razem możemy więcej ! Do zobaczenia !

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony