foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

           Olimpiada jest ściśle powiązana z interdyscyplinarną dziedziną wiedzy jaką jest „nauka o żywieniu”, zajmującą się współzależnością między pożywieniem człowieka a jego zdrowiem i życiem. Jest przedsięwzięciem edukacyjnym, którego celem jest inwestowanie w zdrowie społeczeństwa.
Główne zadanie Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności to upowszechnianie szeroko rozumianej wiedzy o żywieniu i żywności. Tematyką wiodącą olimpiady w tym roku szkolnym jest

PROFILAKTYKA ŻYWIENIOWA - Żywienie a profilaktyka nadwagi i otyłości.

W naszej szkole od kilku lat są chętni uczniowie, którzy przystępują do etapu szkolnego, zaplanowanego na 10.10.2019. Zainteresowanych zapraszam do pracowni biologii w celu zaznajomienia się z literaturą fachową.

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony