foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem
ets 3Europejski Tydzień Sportu ma na celu promocję sportu i aktywności fizycznej oraz pogłębianie wiedzy na temat ich licznych korzyści. Inicjatywa ta powstała z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie lub poziom sprawności. Piąta edycja Europejskiego Tygodnia Sportu odbyła się w dniach od 23 do 30 września 2019 r. W ramach tej imprezy na orliku odbywały się różne zajęcia sportowe: mini rozgrywki w piłce koszykowej, piłkarskie tory przeszkód dla dzieci, gry i zabawy dla najmłodszych oraz mini zawody w wiodącej dyscyplinie orlika jaką jest piłka nożna.
Krzysztof Plewnia

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony