foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

wyroznieniePCKNasza szkoła została wyróżniona i znalazła się w kręgu odznaczonych Medalem 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. To wyjątkowe podziękowanie za wieloletnią współpracę i wsparcie działań PCK, przygotowane w roku jubileuszowym i przyznawane osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla tej organizacji. Medal został przyznany w dowód uznania za wieloletnie efektywne wsparcie Polskiego Czerwonego Krzyża.

Podziękowania te kierujemy do wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli, którzy od wielu lat angażują się w różnego rodzaju akcje organizowane w ramach działalności Szkolnego Koła PCK. Wszystkie osoby, które włączają się w działania najstarszej polskiej organizacji humanitarnej pomagają innym.

 

Opiekun SK PCK

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony