foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zawadzkiem

1Uczniowie jako wolontariusze wspomagali w dniu 28 września organizację VII Crossu „Doliną Małej Panwi” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu przy Nadleśnictwie Zawadzkie.  Przygotowując ścieżki dla biegaczy uczniowie zadbali o bezpieczeństwo 200 biegaczy na trasie 7 i 12, 5 km. Kierowali uczestnikami biegu by nie zboczyli z wyznaczonej trasy.  Spragnionym podawali wodę. W biurze zawodów grupa wolontariuszy przygotowała pakiety startowe, pomagała w bezpośredniej organizacji biegu. Pomoc uczniów to nie jednorazowe działanie. Na trasie biegu jesteśmy od początku jego istnienia. Pani Mirosława Kądziołka jako opiekun koła zawsze jest na spotkaniach koła TPL i aktywnie współpracuje z zarządem TPL. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza współpraca się rozwija i umożliwia uczniom poszerzanie wiedzy i umiejętności pracy na rzecz społeczeństwa lokalnego.

Opiekun: Mirosława Kądziołka

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. To ustawienie można w każdej chwili zmienić, klikając opcję „Zmień ustawienia”. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, kliknij opcję „Tak, zgadzam się”. Dowiedz sie więcej na temat plików COOKIE np. jak je usuwać i co przechowują. Polityka prywatności - cookie.

  Akceptuje pliki COOKIE pochodzące z tej strony